"...nothing very bad could happen to you there. If I could find a real-life place that'd
make me feel like Tiffany's..."

Enne ja praegu

Mõtlesin, et poleks ehk väga suur patt lausa kaks õhtut nädalas mitte tunde ette valmistada, töid parandada või kohustuslikku kirjandust lugeda, vaid hoopis tulevasest kodust blogida.
Sel korral näitan rohkem pilte ja kommenteerin vähem, sest aeg on nii armutu, kui Sul on pere, beebi, töö ja renoveeritav maja. Siin pildid seeriast ENNE ja PRAEGU.

Veranda 

Ella testis uut Red  Panda veebipoest ostetud Racoon Outdoor kombet verandal asjatades. Meeldis ja ei jäänud jalgu.

Praegune köök, tulevane esik


Korstnapühkija Leino & co tegid lüõõrid ja korstna kora ja andsid loe kütta. Täpsemalt eelmises postituses.

Uus köök ja elutuba hakkavad olema 2in1 ja lõpevad meie klaasverandaga, seega nagu 3in1 isegi.Uue köögi tööpind on seal laudseina juures ja ühtlasi on seal toas meie suur probleem: sissekukkunud lagi. Tegelikult pole asi üldse nii hull, kui paistab aga siiski, vajab tegemist ja oskusi ka.

Magamistuba


Tulevikus plaanime magamistoad teha teisele korrusele, aga alguses jääks see siia. See on hetkel mu lemmiktuba, sest see on nii korras, et koli või sisse. Oleme seal juba külalisigi võõrustanud.

Sahver/WC

WC tuleb sahvrisse, selle ees on esik ning korralik trepilaune pind.  Yes, Harry, you are welcome! Äravooluga on korras, nii et sisuliselt vaid majasisene torustik , põrandaküte, plaadid ja äge mööbel WC-sse, vesi tuppa ja koli või sisse.Sahvri seinakatte alt leidsin tõelise aasta leiu: kolm esimese vabariigi aegset kirja, millest kaks olid armastuskirjad ja üks tuberkuloosihaiglas viibiva naabritüdruku käest saadud. Neid peitub SELLINE materjal, et plaanin kunagi kirjadest motiveeritult  raamatu kirjutada. Tahaksite seda lugeda?

Käisime sõbranna juures inspiratsiooni  hankimas ja näib, et meie tulevase kodu stiil preilile sobib.Valisin sügiskombet kaua ja põhjalikult. Lõpuks sattusingi juhuslikult  Red Panda Facebooki lehele ning otsustasin sealt kombe tellida. Softshellist kombe oligi plaanis sügiseks osta ja need maksavad nagunii jõhkralt, seega valisin siis tõesti sellise, mis mulle reaalselt VÄGA meeldib. Ellale õnneks  ka :) Mudeliks sai Marie, sest see oli nii rõõmus ja nunnu. Alguses tekitas lehelt tellimine pisut segadust, aga õnneks vastati mu message'le hästi põhjalikult, selgitati materjale ja seda, millise ilmaga mis sobiks.  Täna katsetasime ja oli ideaalne. Plaanin lähiajal  postitust teemal, mida sügisel lapsele selga panna, sealt saab  ilmselt lugeda, kuidas Mariega rahul olen. Hekel on see küll 100% ideaalne ja lisaks veel üliarmas ka. 

Eelmine
Kodu raba ääres
Järgmine
Veebruar raba ääres

Lisa kommentaar

Email again: