"...nothing very bad could happen to you there. If I could find a real-life place that'd
make me feel like Tiffany's..."

Võida beebi esimene lipp Karloovalt

Juba üheksa päeva pärast on Eesti Vabariigi aastapäev ja selle auks loosin koostöös ühe oma suure lemmiku - Karloovaga välja nende spetsiaalse Eesti 100 auks valmistatud beebidele mõeldud arendava mänguasja, milleks on rahvusvärvides lipuke.
Karloovast teadsin juba enne blogimist eelkõige selletõttu, et nagu nende nimigi ütleb: tegu on Karlovasse armsa pesa teinud firmaga. Sama kandi tüübid peavad ju ikka kokku hoidma. Rääkimata sellest, et kõik Karloova tooted on valminud koostöös füsioterapeudiga ning kangad igati närimissõbralikud.

Beebi esimene Eesti lipp
on sarnane nende Kõliseva Võlukepiga, sest ka selle varre sees on kõlin, mis beebi meeli köidab ja haaramist motiveerib. Lisaks on lipuosa krabisev ning seega aitab lapsel peenmotoorikat arendada.

Lisaks lipukesele, mille Sina endale võita saad, kuuluvad "Palju õnne, armas Eesti!" kollektsiooni veel kaelasallid, peolipud, lutipaelad ja Krõbisev kõlisev Torn, mis on eriti vahva mänguasi, sest pakub nii haaramisoskuse kui ka loogika arendamise võimalust. Rääkimata sellest, mida minu neiu sellega teeks - näriks nii kaua kui see tatist nõrguks. #teethinginprogress
Kuna päris pisikesed näevad kontraste paremini kui midagi muud, on Eesti lipu värvid täiesti ideaalne kombo. Mind pani tõeliselt hämmastuma, kui minu neiu (kui ta veel pisi-pisi oli),  naeratas laialt just musta-kollasekirjule mesimummikujulisele mänguasjale, samas kui erk- või  pastellroosa teda täiesti ükskõikseks jätsid.

Kuna olen suur Eesti patrioot, siis tundub igati armas mõte korraldada selleteemaline blogiloos. Sel korral aga  natuke teistmoodi reeglitega.

Et osaleda: 
1) jälgi Karloova Facebooki või Instagrami lehte,
2) jälgi breakfast_at_eleenes Instagramis või kommenteeri mõnd siinset postitust,
3) kirjuta kas siia kommentaariks või ükskõik millise postituse alla Instagramis, millest võiksin oma blogis veel kirjutada, et see oleks tore ja huvitav  lugemine, mida tasub oma Favorites'ide kausta panna.

Lipuke läheb loosi 23.02. Loodan, et tooted meeldivad ja osalejaid on palju :)
Sellise vahva lutipaela saab uuest kollektsioonist.
Palju õnne, armas Eesti!

Eelmine
Serviisi võitja on...
Järgmine
Ootused VS tegelikkus, asjad

Lisa kommentaar

Email again:

Kommentaarid: 1

Marlen Mulle meeldib lugeda lastega seotud postitusi, kuna mul on ka endal 5-kuune beebi. Feb 21, 2018