"...nothing very bad could happen to you there. If I could find a real-life place that'd
make me feel like Tiffany's..."

Sõidame maale!

Käes on reede ja hakkame preili Ellaga kahekesi maale sõitma.
Olen ka varem maininud, et minu pisike on väga vapper rallitüdruk. Sõidame tihti kahekesi ja
enamasti tegeleb ta oma varvaste ja sõrmede liigutamise ning nende vaatlemisega või siis magab.
Vahel kisab ka. Seda juhtub õnneks harvem. Loodan, et tänast sõitu nüüd ära ei sõnu. Nimelt hakkame kohe-kohe kahekesi maale sõitma. Sõidame minu vanemate juurde Järvamaale. Olen juba peaaegu 10 aastat Tartus elanud ja nüüd juba oma korteriski kaks ja pool aastat, aga kui tavaliselt sõidetakse maale, siis mina sõidan koju. Ikka veel! Siin üritan siiski "maal" öelda, sest muidu on natukene liiga palju "kodusid" ja jääb arusaamatuks, kus ma siis õieti elan. 
Päriselt on kodu maal, kus on bassein ja suitsusaun.
Mõtlesin, et pildistan üles asjad, mida beebi jaoks kaasa võtan. Reisiks pakkimine on üsnagi raske - ei tahaks liiga palju nodi kaasa võtta, samas jube nõme ka, kui just kõige tähtsam asi maha jääb. Näiteks tänase sõidu puhul oleksin peaaegu maha jätnud tuulekindla mütsi, aga tahan temaga natukene kelgutada, kui vähegi ilm lubab. Vankris rändab ta Joha pehmevillse tuukrikaga, aga kelguajaks tahaks midagi, mis tuulekindlam on. Siin pilt sellest, millised nn lisasjad - mütsid kombed jms kaasa võtan.
Kuigi lapsukene liikleb pööreldes ühe toa nurgast teise ülikiiresti, võtan ikka Little Dutchi tegelusteki ka kaasa. Lisaks Joha pehmevillane meriinokomplekt (ja kindad), Elodie Detailsi soojakott ja tuulekindel müts. Selle mütsi alla panen halli Joha tuukrika, et kõrvadel soojem oleks. Kuna hetkel on mul vaid üks vihmakile, Elodie'i Colors of the Wind, siis sellega käin nii maal kui linnas. Maal on teine vanker - mõnusalt nässakas ülivetruv Emmaljunga. Igaks juhuks on mul ka Liliputi kandekott alati maal kaasas, sest oleme üsna suured matkasõbrad. Lisaks  võtan kaasa paar ühekordset lina, sest mähkmeid vahetan maal voodi peal. 

Et aga pikemat juttu mitte kirjutada, tegin uue põneva arvutiprogrammiga väikese pildikese, mis veel maale kaasa võtta vaja on. Ilmelt on asju liiga palju, aga kuna ma pole kindel, millal tagasi tulen, siis parem karta kui kahetseda. Ja üldsegi: milleks mul siis auto on, kui ma ei saa nii palju asju kaasa võtta, kui süda lustib?
Täna on mul olnud päev otsa aega  läbi mõelda, mida kaasa vaja on, aga vahel, kuid kiirustades on siit mul hea vaadata ja kontrollida, kas kõik vajalik kaasas. Seda postitust tehes avastasin, et kaasas pole veel pudipõlle ja ka püreed on sügavkülmast välja võtmata ja termosesse pakkimata. Juba praegu töötab kontrollimehhanism! Kogu kraam mahub peaaegu Chilhome'i Mommy Bagi isegi ära:
Neist asjust, mida enda jaoks kaasa võtta, kirjutan teisel korral, sest imetava ema must list on ka üsna pikk. Siin kotis on muide need juba sees. 

Kõige tähtsamad on aga inimesed, kes kaasa võtta. Täna on nendeks preili Ella
...ja üks hull värske tudeng ehk mu kõige noorem õde, kes on mind selle blogiga muideks väga palju aidanud.
Eelmine
Preili Ella
Järgmine
Vankriuned ja muid mõtteid ka

Lisa kommentaar

Email again: