"...nothing very bad could happen to you there. If I could find a real-life place that'd
make me feel like Tiffany's..."

Jacadi Paris

Jacadi Paris on lastele mõeldud prantsuse bränd, mis paistab silma stiilsete, kvaliteetsete ja ajatute  toodetega.
Jacadi ajalugu ulatub 1976. aastasse. Firma pakub elegantseid lastele mõeldud riideid, jalanõusid, aksessuaare, ka lastetoatarbeid. Eesti Jacadi pood asub Tallinnas, aga olemas on ka veebipood (www.jacadi.ee). Asju, mida kohapeal pole, saab paluda ekstra tellida

Preili Ella ootab praegu oma kõige esimesi Jacadi Paris'i riideid. Rasedana kujutasin ette, kuidas neiule imenunnusid pitside ja satsidega (siiski stiilses, Bebe Organicu või Zara Kidsi, mõttes) kostüümikesi selga panen. Juhtus aga nii, et beebi on siiani eelkõige Joha praktiliste kombede ja villabodide-pükstega käinud. Need on lihtsalt kõige paremad, lollikindlamad ja mugavamad beebiriided, mida tean. Eriti edevad need siiski pole. Nii mõtlesingi, et kui mul juba tütar (nagu alati unistanud olin) on, ja kes kasvab nii kohutavalt kiiresti, et varsti polegi mul enam võimalik talle ise riideid valida - peaksin talle ikkagi kas või pidupäeval natuke muinasjutulisemaid ja erilisemaid asju selga panema. Veebruar on ju pidupäevade poolest vägagi rikas. Eelkõige ühevärviliste sukkpükste leidmise lootuses jõudisngi (Miramii abiga) Jacadini. Veebipoodi  avades sattusin justkui kommipoodi, ma pole ammu  seda "tahan lihtsalt kõike" tunnet tundnud. Lähinädalal tuleb poodi uus kollektsioon ja seega on hetkel vanema kollektsiooni asjad kohati isegi poole soodsamad. Täiesti imearmsad papukesed jätsin esialgu ootenimekirja, sest noh, ta isegi ei rooma veel. Aga see on vast päevade küsimus, millal see juhtub ning ka see, millal  pakikene meieni jõuab. 


II

Mõtlesin, et jätkan seda sama postitust, sest 1) laps roomab juba 15. veebruarist ja 2)Jacadi pakk on ka käes. Kui päris aus olla, siis on neid nüüdseks juba kaks, aga teise paki ägedad asjad jäävad teise postitusse. 

Nunnud sukkpüksid on All4kids.ee-st ja Meltoni omad. Nii püksid kui ka bodi otse Pariisist - Jacadi Paris.
Alguses oli juttu sellest, et olen hakanud nunnude lühikeste pükste, romperite, onepiece'de jumpsuitide või kuidas iganes neid nimetada - suureks fänniks. Tegelikult tahaksingi teada, kuidas neid nimetada. Kas keegi oskab aidata? Jacadi lehel on need jumpsuitide nime all, Bebe Organicul romperid. Igal juhul meeldivad mulle prageu väga traksikestega lühikesi pükse oma preilile selga panna. Kuna korteris on enamasti soe, siis on tal nii põlved ja varbakesed paljad, et ta hästi roomata saaks. Ametlikus olukorras panen sukad sinna alla ja laps näeb lihtsalt nii ütlemata nunnu välja! Kuna ta on mul paksuke, siis on mõnus, kui kõhu peal kumm ei sooni. Panen siia pildikesed Jacadi eelmisest kollektsioonist. No on ju armas?

Eesti Vabariigi aastapäeval pidi preili Ella minema ühe armsa kaheaastase sünnipäevale. Selleks tahtsingi pidupükse Jacadilt.
Jacadi pani mulle kingituseks kaasa klambrikesed. Need on nii armsad!
Järgmine
Furr Butiik

Lisa kommentaar

Email again: