"...nothing very bad could happen to you there. If I could find a real-life place that'd
make me feel like Tiffany's..."

Moi Stuudio

Otsisin preilile kevadeks tuukrimütsi - nagu ikka, eelistasin leida mõnd pisitegijat, keda minu tellimus reaalselt aitaks ja mina saaksin lapsele midagi eriilmelist. Nii sattusin Facebooki otsingut kasutades Moi Stuudio lehele.
Esimesena jäi mulle silma nende logo ja nii oligi otsus tehtud, et sealt saab neiu endale kevadeks-suveks  kahekordse puuvillase tuukrika. Valisin välja mustri, mõõtsin pea ja mõtlesin, et ühte asja pole ju mõtet tellida... ning ema-tütre riiete matchimise fanatina valisin ka endale kahekordse puuvillase kevadmütsi. Mind jäi aga kummitama veel üks kangas - linnamotiiviga. See ei sobinud minu arvates mütsi jaoks, sest tahtsin neid ju beebiga samasuguseid ja kaheksakuusele eelistan mõmmilikku rohkem kui linnamotiivi. Nii tellisin endale hoopis lisaks peapaela. Kingiks saadeti Ellale veel kaelussall, see oli väga armas. Mulle nii meeldib, kui firmad saadavad paki 1) ilusa pakendiga, 2) panevad kaasa kaardi või 3) panevad kaasa midagi "ekstrat", mis neile palju ei maksa, aga annab sellise positiivse - "meie hoolime kliendist" tunde.
Kuna Ella paksud mütsid on tegelikult peaaegu kõik talle kõrvade juurest pisut laiad (ei tea, kas asi on olnud mütsides või on tal lihtsalt tõesti veidra kujuga pea) olen ikka kasutanud alusmütse, aga need on omakorda olnud liiga paksud või on topeltnöörid probleeme tekitanud, seega olin KOHUTAVALT õnnelik, kui MOI mütsi talle pähe panin ja see sobis ideaalselt. Pluss, teda ei häirinud selle pähe tõmbamine üldse. Boonuseks on, et seda saab kanda kahte pidi, nii on meil just kui  2in1 müts. Nii ei jõudnud tuukrimüts kevadet ära oodata ja läks juba praegu alusmütsina kasutusse. Sama juhtus peapaelaga, millega sobivate ilmadega või autoga sõites  juba kandnud olen ja kui kevad kätte jõuab, siis tõenäoliselt enam muud ei kannagi. Mulle meeldib, et see on nii lai, katab kenasti kõrvad, aga ei pigista (migreenikuna ei suuda ma üldse liiga ümber peakatetega käia) ja noh, imeilus! Nüüd virutab selle aeg-ajalt isegi mu kõige väiksem õde ära.
Kuna tooted mulle tõesti nii väga meeldivad, otsustasin küsida ka Moi Stuudio tegijalt Inta Perejevilt, kuidas tema firma tegutseb.

Kus Te tegutsete? 
Moi Stuudio tegutseb väikeses piirilinnas Valgas, sellises toredas vanas mõisahoones, kus asub Tiina Loomemaja. Selles mõisas on koos Valga linna loomeinimesed.

Kuidas Moi alguse sai?
Tegin oma elus eelmisel aastal kannapöörde, olnud mitmeid aastaid töötanud keskastmejuhina, lahkusin töölt ja tänu töötukassa toetusele alustasin sellega, mis mind on ammu paelunud: õmblemine ja käsitöö.

Kes  moodustavad Moi?
Firma loojaks olen mina ise, abistasid ja toetasid minu armas pere, kuhu kuuluvad abikaasa ja kaks last: poeg Nicolas ja tütar Eline. Nemad on minu kõige suuremad motivaatorid ja innustajad.

Mis tooteid pakute?
Moi pakub lasteriideid, aga  ka emmedele dressikaid ja tuunikaid. Valmimisel on väike  emmede suvekollektsioon, kus kasutan on nii uusi  kui ka taaskasutuse kangaid. Selline lihtne  kollektsioon, aga väikeste vimkadega. Iga kleit on erinev ja ei kordu.

Kuidas valite kangad, millest õmblete? 
Kangaid tellin nii Eestist kui ka Hollandist, Rootsist ja Saksamaalt. Jälgin, et kangas oleks lapsesõbralik. 

Mida tähendab "moi"?
Firma nime mõtlesime kaua. Koos pojaga nuputasime ja mõtlesime läbi sadu variante. Ühel hetkel tundus, et just "Moi" on see ideaalne: lühike, tabav ja meeldejääv. Soome keeles tähendab see "Tere!", inglise keeles "My Own Ideas" ja eesti keeles "Minu Oma Ideed". Logo aitas teha spetsialist Inna Nurmik. Ideeks oli võilill, sest sellel taimel on suur vägi. Logo kujundaja otsingud viisid mind kokku graafilist disaini õppinud ja igapäevaselt Coopis kujundajana töötava Inna  juurde.
Mis on Moi väärtusteks, visiooniks?
Minu unistuseks on see, et väikesed ja suured kliendid saaksid nautida meie erilisi väikekollektsioone aastaid. Kõige suuremaks edasiviivaks jõuks on klientide naeratus ja rahulolu. Iga klient on tähtis. Moi Stuudio on nagu väike segasummasuvila, kuhu on oodatud armsad lapsed, nende stiiliteadlikud ja moodsad emmed, kes hindavad lihtsust, käsitööd ja kvaliteeti.
Preili Ella kiidab heaks!


Eelmine
Furr Butiik
Järgmine
PolarFolk

Lisa kommentaar

Email again: