Lõppev nädal, nagu see #reelinstagram näitab, on kuidagi eriliselt inspireeriv olnud ja miljon mõtet sumavad peas ringi. 🦔

🍁Ühte neist jagan teiega: mis arvate, kui teeks septembri viimasel nädalavahetusel ühe kooskirjutamise?

Kuna olen suur lõikuskuu 🌔kuu fänn - maagiline sügisene pööripäev ja täiskuu on mõlemad kuidagi nii kirjutamapanevad elemendid, et teeks sel puhul mõnes armsas väikses metsamajas Harvest Moon Writing õhtu?!

Paaritunnine kuni poolepäevane kirjutamine oleks oma olemuselt nagu mu kursus Loov Hetk, mille kohta saab infot kodulehelt #linkinbio, aga keskenduksin juhendades just sellele maagilisele ajale, kus välismaal korraldatakse sümboolseid #harvestmoonfestival pidustusi ja tähistatakse salapärast lõikusperioodi. Kuulsaks laulis selle kuu #neilyoung ja nii mõnigi teine tuntud teos räägib #autumnequinox tähistamisest.

Mulle sellised #kindofmidlife hetked meeldivad, aga meil on #pööriöö üsna vähetähtis, see lihtsalt ON.

Seega, kutsun Teid septembri viimasel nädalavahetusel kirjutamispraktikumi, millega tähistame ja mõtestame #harvestmooni.

🌾🌕🌾

Kui oleks minimaalselt kuus kindlat huvilist, saaksin juba edasi liikuda koha ja täpse aja mõtlemisega. Palun kirjutage mulle, kellel natukenegi huvi on. Ma ei tea, mis sellest saab, aga olen kindel, et maagia.

IG: loovkirjutamine_eleenega
Eleene.Sammler@gmail.com
www.eleene.ee

#kirjutaja #loovus #loovusonigalpool #ainultmärka #loovkirjutamineeestis #loovkirjutamine #creativewriting #inestonia #writingcommunity #writinginspiration #loovkirjutamisekursus #loovkirjutamiskursus #loovkirjutamisepraktikum #loovkirjutamineeleenega #bethkempton #harvestmoon