Miks Sa siia sattusid? Sest järelikult oli just praegu just seda vaja. Pakun erinevaid kursuseid selleks, et aidata Sind kirjutama. Kirjutama selleks, et Sul oleks hea olla. Sisekaemuseks, sõnadega mängimiseks, laulu kirjutamiseks, filosofeerimiseks, mõtete täpsemaks sõnastamiseks, enda mõistmiseks, teraapiaks. Kui vahel küsitakse, milline see kursus on, siis vastan, et nagu maagiline teater. Milline aga on maagiline teater? Seal juhtub asju. Sel ajal küsin ehk raskemaid küsimusi, millele vastata saad paberile. Aga küsin neid sellisel viisil, toetudes muuhulgas ka tekstidele, et nendele vastamine ei tundu raske. Pakun teadusliku taustaga teooriat ja tegevusi, mis mõjutavad kirjutamise mõtestamist ja panevad ise käe liikuma. Kuna enamasti on grupis 5-10 inimest, siis iga kord on pisut erinev, sest mõtteid avavad kõik ja nii mõjutavad teinetest. Niisiis, kursus on selline, milliseks kursusel osalejad selle minuga koos loovad. Juhendan tegema harjutusi, mis panevad käe liikuma, kirjutama, räägin veidi loovuse kirjutamise teooriast, õpetan Sulle Sind ennast paremini tundma.

Ma ei saa lubada, et pärast kursust saab Sinust kirjanik, sest kõik, kes kirjutavad, ongi juba kirjanikud. See, keda ja kui palju on avaldatud, pole oluline, sest tähtis on see, mis kirjutamine Sinu enda sees üles ehitab. Sellele ehitisele aitan oma kursustel vundamenti laduda.

Kui veel kahtled, kas see on Sinu jaoks, tahan üht veel öelda:

Kui teha ära üks tähtis otsus, hakkavad teisedki tükikesed märkamatult oma kohale nihkuma ja hopsti! liigubki elu õnnelikumas suunas, juhused mängivad koos ägedas bändis ning kõik loksub paika.


Meie kohtumist oodates
Eleene Sammler


Teen loovkirjutamise kursusi ja ka lühemaid praktikume. Kõrvalmenüüs on juttu, milliseid valikuid pakun. Kui neist ei piisa või tekkivad uued mõtted, kirjuta ja küsi julgelt lisainfot: midfallwriting@gmail.com