Kuukirjutamine

TOIMUNUD

30.09.2023 - Harvest Moon Writing
27.10.2023 - Hunter`s Moon Writing
24.-25.05.24 - Flower Moon Writing õunaõites Kodases
21.05.24 - Strawberry Moon Writing

TOIMUB
19.-20.08.24 August Blue Moon Writing õunahõngulises KodasesMis see on?
Algul plaanisin vaid Harvest Moon Writingut, sest armastan laulu "Harvest Moon" ning maagiline sügisene pööripäev ja täiskuu on mõlemad kuidagi nii kirjutamapanevad elemendid, aga Porikuu festivali raames tekkis võimalus oktoobri lõpus teha Hunter`s Moon Writing - praktikum, kus kohtume imelises kohas keset loodust ja kirjutame ja õhtustame koos Peetri Talus.

Paaritunnine kuni poolepäevane kirjutamine oleks oma olemuselt nagu mu kursus Loov Hetk, mille kohta saab infot kodulehelt kursuste alt, aga keskendun juhendades just sellele maagilisele ajale, loodusele, pööriööle, täiskuule, sügisele, üleminekute märkamisele.


🌾🌕🌾

Gruppi mahub umbes 6-12 inimest, nii mahume imelistesse metsamajakestesse ja loome koos kirjutades maagiat nendesse täiskuuöödesse.

IG: loovkirjutamine_eleenega
Eleene.Sammler@gmail.com
www.eleene.ee

#kirjutaja #loovus #loovusonigalpool #ainultmärka #loovkirjutamineeestis #loovkirjutamine #creativewriting #inestonia #writingcommunity #writinginspiration #loovkirjutamisekursus #loovkirjutamiskursus #loovkirjutamisepraktikum #loovkirjutamineeleenega #bethkempton #harvestmoon #huntersmoon